Najnowsze wiadomości ze świata

Pijany mężczyzna pogryzł policyjnego psa

Policjanci próbowali zatrzymać pijanego kierowcę. W czasie szamotaniny pogryzł ich psa.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę w miejscowości Wilmington w stanie Delaware. Patrol policji stanowej zauważył ok. 1:40 w nocy Toyotę Camry, która jechała autostradą z nadmierną prędkością. Podjęli próbę zatrzymania, a jej kierowca zatrzymał się na pobliskim parkingu. Jej kierowca, 47-letni Jamal Wing, wysiadł z samochodu bez zgody policjantów. Kazali mu do niego wsiąść, ale ich nie posłuchał. Policjantom towarzyszył pies policyjny o imieniu Mako, więc chcąc skłonić go do współpracy, postanowili go nim poszczuć.

Wtedy stało się coś, czego się nie spodziewali. Wing rzucił się na zwierzę i zaczął je gryźć. Według policji ugryzł je kilkukrotnie, po wszystkim konieczna była pomoc weterynarza. Uderzył też jednego z policjantów. W końcu udało się jednak go obezwładnić. Wtedy policjanci wyczuli od niego zapach alkoholu.

W trakcie tej bijatyki Wing również odniósł obrażenia i odwieziono go do pobliskiego szpitala. Tam znowu zaczął stawiać opór, pobił drugiego funkcjonariusza, ale nie udało mu się uwolnić, obecnie przebywa w areszcie tymczasowym. Usłyszał szereg zarzutów, w tym napaści na policjantów i psa policyjnego, prowadzenia po pijanemu i stawiania oporu podczas aresztowania.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Rosja atakuje Ukrainę. Polskie lotnictwo w akcji

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij