Najnowsze wiadomości ze świata

Pijany kierowca przez przypadek sam wezwał policję

Policja dostała zgłoszenie o kierowcy, który jechał niewłaściwą stroną drogi. Na miejscu okazało się, że kierowca, który do nich zadzwonił, jest pijany.

Zdarzenie miało miejsce w hrabstwie Lancaster w Nebrasce w marcu, ale tamtejsze biuro szeryfa dopiero teraz je ujawniło. Na numer alarmowy 911 zadzwonił mężczyzna, który zgłosił, że autostradą 77 ktoś jechał pod prąd. Dodał, że prawie wypadł przez niego z drogi. „To było przerażające” – powiedział.

Na miejsce wysłano patrol policji. Kiedy tam dotarli, okazało się, że to kierowca, który do nich wcześniej dzwonił, jedzie pod prąd. Po zatrzymaniu przyznał, że to właśnie on dzwonił. Był pijany – poziom alkoholu w jego krwi był dwa razy wyższy niż dopuszczalny. “Jestem głupim sk****synem” – skomentował, gdy dotarło do niego, co zrobił.

Mężczyzna został aresztowany. Biuro szeryfa podkreśliło, że na szczęście stało się to, zanim komukolwiek stała się krzywda.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij