Najnowsze wiadomości z kraju

Kompletnie pijana opiekunka chciała odebrać dziecko ze żłobka. W torebce miała kolejną flaszkę wódki

Policjanci z Bemowa zatrzymali 48-letnią pijaną opiekunkę, która przyszła odebrać ze żłobka 3-letnie dziecko, a “opiekowała się” już półtorarocznym dzieckiem. Kobieta miała 2,5 promila alkoholu w organizmie i w torebce butelkę wódki. Usłyszała zarzuty.

Policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie od pracowników żłobka o tym, że opiekunka przyszła odebrać trzyletnie dziecko i może być pod wpływem alkoholu.

“Kobieta pod swoją opieką miała już półtoraroczne dziecko, którym od razu zaopiekowali się pracownicy. Na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Badanie alkomatem wykazało, że 48-latka ma 2,5 promila alkoholu w organizmie, w torebce miała butelkę wódki” – przekazała nadkom. Marta Sulowska z bemowskiej komendy.

W trakcie interwencji w żłobku kobieta przez cały czas była agresywna, w końcu swoją agresję skierowała na policjantów. Wyzywała ich, nie wykonywała poleceń, a także “stawiała czynny i bierny opór”. W końcu policjanci zatrzymali pijaną 48-latkę.

Zatrzymana usłyszała trzy zarzuty dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w związku z ciążącym na niej obowiązkiem opieki oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Za to może grozić do 5 lat więzienia.

Źródło: PAP Autor:
Fot. Pixabay

Polecane artykuły

0 0

Przemytnicy ludzi postrzelili policjanta

0 0

Botanicy zmienią rasistowskie nazwy roślin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij