Najnowsze wiadomości ze świata

Pies zagryzł 70-letnią kobietę

70-latka została zagryziona przez rodzinnego psa. Miał należeć do zabronionej rasy.

Zdarzenie miało miejsce w piątek w miejscowości Bedworth w Wielkiej Brytanii. Seniorka opalała się w ogrodzie, gdy została z nieznanych na razie powodów zaatakowana przez rodzinnego psa. Jeden z sąsiadów powiedział mediom, że jej 49-letnia córka próbowała go przegonić, ale także została pogryziona.

Kobieta niestety nie przeżyła tego ataku. Jej córka trafiła z pogryzieniami do szpitala, ale jej obrażenia nie zagrażały życiu. Wkrótce potem ona i jej mąż zostali aresztowani przez policję za posiadanie psa należącego do zakazanej rasy. Na razie nie jest jasne, o jaką rasę chodzi, ale w Wielkiej Brytanii nie wolno posiadać pit bulli, japońskich tosas, dogów argentyńskich i fila brasileiro. Jeden z sąsiadów powiedział dziennikowi Daily Mail, że pies, o którym mowa, przypominał mastiffa, a jego właściciel powiedział mu, że to rzadka rasa, a w Wielkiej Brytanii jest ich tylko 6 sztuk.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Daily Mail Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij