Wiadomości sportowe z kraju i świata

Piękne sceny na lekkoatletycznych MŚ. Padł na kolana przed ukochaną i usłyszał „tak”

Lekkoatletyczne mistrzostwa świata to nie tylko sport i rywalizacja, ale także miłość. Udowodnił to słowacki chodziarz, który na linii mety oświadczył się swojej ukochanej. Od swojej o trzy lata młodszej partnerki usłyszał „tak”.

W czwartek podczas lekkoatletycznych MŚ, które odbywają się w Budapeszcie rywalizowali chodziarze. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ruszyli wspólnie ze startu, aby pokonać 35 km. Pierwsi na mecie byli Hiszpanie: Maria Perez i Alvaro Martin. Jednak mimo złotych medali, to nie oni są na ustach całego świata.

Na mecie doszło do niecodziennych scen. Reprezentujący Słowację Dominik Cerny czekał na finiszu zawodów na swoją ukochaną. Gdy jego rodaczka Hana Burzalowva również ukończyła wyścig, 25-latek klęknął przed nią i trzymając w rękach pierścionek poprosi ukochaną o rękę. Nie mogło być inaczej, 22-latka powiedziała „tak”.

Cerny zajął w czwartkowych zawodach 19. miejsce, a Burzalova 28., lecz to nie wynik pójdzie w świat, a wiadomość o ich zaręczynach.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. PAP/EPA/Twitter

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij