Publicystyka

Partnerka Jasia Kapeli chwali się aborcją. Publicysta “Krytyki Politycznej” ubolewa, że “niestety nie z nim”

Na kanale Youtube “Stonewall TV” opublikowano film pod tytułem “Aborcja jest ok!”, w którym wypowiedziała się Hanna Zagulska, prywatnie partnerka Jasia Kapeli. Do odsłuchania materiału zachęcał zresztą sam publicysta “Krytyki Politycznej”, który jednak ubolewał, że… jego dziewczyna “nie dokonała aborcji z nim”. “Ale jeszcze wszystko przed nami”.

Zagulska wyznała, iż dokonała aborcji w 2013 roku. Kobieta wspomniała, że ta decyzja “była łatwa”, trudna była jedynie “logistyka”. Partnerka Kapeli ubolewała nad faktem, że aborcja “jest przedstawiana w społeczeństwie jako coś złego”, gdyż w jej przekonaniu medyczne przerywanie ciąży jest “ok”. Wspomniała, że przejmowała się pieniędzmi, które musiała zorganizować na zabieg.

W opublikowanym filmie autorka nie używa słowa “kobiety” mówi o “osobach z macicami”.

Do odsłuchania materiału zachęcał m.in. partner Zagulskiej, Jaś Kapela. Publicysta “Krytyki Politycznej napisał:

– Moja dziewczyna Hanna M. Zagulska opowiada, jak zrobiła sobie aborcję. Niestety nie ze mną, ale wszystko jeszcze przed nami.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol/ Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij