Najnowsze wiadomości ze świata

Para wyrzuciła dzieci z 15. piętra. Kochankowie zostali straceni

W Chinach wykonano wyrok śmierci pary kochanków. Wyrzucili oni z 15. piętra dwoje małych dzieci. Po wszystkim chcieli założyć nową rodzinę.

W 2021 Ye Chengchen i Zhang Bo zostali skazani na śmierć. Wyrok wykonano w tym tygodniu, a poprzedził go długi proces apelacyjny. Para została stracona w związku z zamordowaniem 2-letniej dziewczynki i rocznego chłopca. Sprawcy wyrzucili dzieci mężczyzny z poprzedniego małżeństwa z 15. piętra budynku. Nie podano metody, jaką zastosowano w celu uśmiercenia skazanych. Jednak „Daily Mail” wskazuje, że najpowszechniejszą metodą w Chinach jest śmiertelny zastrzyk.

Kiedy Zhang Bo był jeszcze żonaty, miał romas z Ye Chengchen. Mężczyzna ukrywał przed kochanką, że ma dwoje dzieci. Gdy prawda wyszła na jaw, kobieta wpadła w szał.

W lutym 2020 roku mężczyzna wziął rozwód z dotychczasową żoną. Wtedy jego nowa partnerka namawiała go do zabicia 2-letniej córki i rocznego syna. Początkowo Zhang odkładał dokonanie zbrodni, ale ostatecznie zabił swoje dzieci. Śledczym tłumaczył, że spał, gdy dzieci wypadły z okna.

Ostatecznie Zhang został skazany za wyrzucenie swoich dzieci z 15. piętra budynku mieszkalnego w Chongqing w południowo-zachodnich Chinach. Ye skazano, za zmuszenie mężczyzny do popełnienia zbrodni. Jak podaje „The Independent”, kobieta uznawała je za „przeszkodę” i próbowała upozorować ich śmierć jako wypadek.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij