Najnowsze wiadomości z kraju

Para uprawiała seks na zabytkowych murach w centrum miasta. Zostali nagrani i wpadli w ręce policji

Do sieci trafiło nagranie, na którym para kochanków uprawia seks na zabytkowych murach w centrum Opola. Sprawa trafiła na policję, a funkcjonariusze zatrzymali już kobietę, która w biały dzień, w miejscu publicznym dopuściła się nieobyczajnego czynu.

„Nowa Trybuna Opolska” pisze o nagraniu, które błyskawicznie obiegło sieć. Przedstawia ono kobietę i mężczyznę, którzy odbyli stosunek seksualny w miejscu publicznym. Niestosowne sceny miały miejsce na tzw. chodniku straży przy zabytkowych murach obronnych w centrum Opola. Portal wskazuje, że obok znajduje się katedra.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy zabezpieczyli nagranie z tego incydentu.

Funkcjonariusze prowadzą czynności pod kątem art. 140 Kodeksu Wykroczeń, który mówi o dopuszczeniu się nieobyczajnego wybryku.Za taki czyn grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, kara nagany lub grzywny do 1,5 tys. zł – informowała Marta Białek z biura prasowego Komendy Policji w Opolu.

Policjanci zatrzymali już kobietę z nagrania. W momencie zatrzymania była ona pijana, a obecnie przebywa w policyjnym areszcie, gdzie czeka na wytrzeźwienie. 34-latka była już wcześniej znana policji.

Funkcjonariusze ustalili także personalia drugiego „bohatera” nagrania.

Źródło: stefczyk.info/na podst.NTO/PAP Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij