Najnowsze wiadomości z kraju

Para Prezydencka złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Para Prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda złożyli w niedzielę życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. “Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i spokoju” – powiedział prezydent.

Życzenia świąteczne Pary Prezydenckiej, wraz z nagraniem wideo, opublikowano na stronie prezydenta, a także w mediach społecznościowych.

“Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i spokoju” – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda przypomniała, że “zgodnie z polską tradycją w Boże Narodzenie dzielimy się z bliskimi opłatkiem i składamy sobie serdeczne życzenia”. “Pragniemy, by również państwa spotkania z rodziną upłynęły w radosnej atmosferze i harmonii” – dodała.

“Niech w tym wyjątkowym czasie każdy doświadczy bliskości i odnajdzie swoje miejsce przy wigilijnym stole. Niech święta przyniosą osobom samotnym poczucie wspólnoty, a potrzebującym wsparcie ze strony ludzi dobrej woli” – wskazał prezydent.

Pierwsza Dama wyraziła ufność, że “życzliwość i solidarność z bliźnimi, w sposób szczególny towarzyszące świętom, pozostaną na długo w naszych sercach”.

“Niech świąteczne spotkania będą wypełnione wspólnym kolędowaniem, dzieleniem się pogodnymi wspomnieniami, a także pełnymi nadziei rozmowami o tym, co czeka nas w nowym roku” – powiedział prezydent. “Życzymy wesołych świąt” – dodała Agata Kornhauser-Duda.

Źródło: (PAP) Autor: autor: Katarzyna Krzykowska
Fot. PAP

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij