Rozrywka

Padłeś? Powstań i… ćwicz. Polski “Bruce Lee” hitem internetu

Nagranie z miejskiego monitoringu w Solankach udostępnione przez Straż Miejską w Inowrocławiu stało się hitem sieci. Nietypowe wyczyny mężczyzny, który zasnął na terenie grillowiska, a następnie w widowiskowy sposób postanowił poprawić krążenie, przykuły uwagę internautów.

“W ostatnim czasie operator monitoringu miejskiego obserwując obraz z kamer zauważył osobę, która leżała na ławce na terenie grillowiska w Solankach. Jak się później okazało starszy mężczyzna leżał tam przez ponad godzinę, a z uwagi na temperaturę powietrza i godzinę wieczorną operator postanowił zgłosić to dyżurnemu, który na miejsce wysłał patrol strażników” – czytamy na facebookowym profilu Straży Miejskiej w Inowrocławiu.

Zanim strażnicy dojechali na miejsce, wydarzenia przybrały niespodziewany obrót. Mężczyzna wstał z ławki, na której leżał, rozebrał się do pasa i rozpoczął serię nietypowych… ćwiczeń, przypominających występ Bruce’a Lee z “Wejścia smoka”. Zresztą zobaczcie sami:

“Muszę przyznać, że co by nie mówić kondycję ten Pan ma” – napisała pod nagraniem jedna z internautek. “Mnie zaczęły biodra boleć od samego oglądania tego Pana” – czytamy w innym komentarzu. Nie brakuje również porównań do Bruce’a Lee, Rambo oraz Stevena Seagala. Internauci chwalą także straż miejską za podjęcie interwencji: “King bruss lee karate mistrz ho ho.Nic złego nie robił a interwencja dobrze że była bo gdy by coś się stało to był by lincz że widzieli a nic niezrobili” [pisownia oryginalna].

Jak informuje Straż Miejska, cała interwencja zakończyła się przeprowadzeniem rozmowy.

Źródło: Stefczyk.info/na podst. Straż Miejska Inowrocław Autor: KF
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij