Najnowsze wiadomości z kraju

Ostrzelano samochód posła PiS

Nieznany sprawca zdewastował samochód szczecińskiego posła PiS Artura Szałabawki. Auto najprawdopodobniej zostało ostrzelane z wiatrówki.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Radio Szczecin informuje, że poseł zauważył rano, że w jego pojeździe jest wybita tylna szyba i uszkodzone lusterko. Kiedy na miejsce dotarł wezwany patrol, policjanci zauważyli wgniecenia na karoserii. Podejrzewają, że ktoś ostrzelał auto posła z wiatrówki. Stojące obok pojazdy były nieuszkodzone.

Polityk jest przekonany, że nie był to przypadkowy wandalizm. „Dla mnie – niestety – było to z dużą dozą prawdopodobieństwa działanie polityczne wobec kogoś, kto słyszy przez cały czas język nienawiści z drugiej strony” – powiedział mediom.

Szałabawka zwrócił uwagę, że agresja w jego stronę nasiliła się po odkryciu afery pedofilskiej w PO. Razem z posłem Leszkiem Dobrzyńskim domagali się wtedy od marszałka Olgierda Geblewicza z PO gruntownego wyjaśnienia tej sprawy i sprawdzenia, czy pedofil nie miał na sumieniu więcej ofiar. „Właśnie po ujawnieniu afery pedofilskiej z udziałem polityka PO nasiliły się ataki na mnie moich kolegów z partii. Jestem politykiem i mam grubą skórę, ale w tym przypadku kolejne granice zostały przekroczone. Do tej pory dostawałem e-maile i SMS-y z wyzwiskami i groźbami. Teraz ktoś posunął się znacznie dalej. To efekt eskalacji emocji i agresji przez naszych przeciwników politycznych” – podsumował.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij