Publicystyka

Ostro! Marta Lempart atakuje posłankę Lewicy: “Kur****o, kłamstwo i kradzież cudzych pomysłów”

Paweł Klebba, jeden z członków partii Razem, udostępnił na Twitterze zdjęcie z konwersacji Marty Lempart, która w ostrych słowach wypowiedziała się na temat posłanki Lewicy – Agnieszki Dziemianowicz-Bąk. 

Każdy może kochać Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk, kur****o, kłamstwo i kradzież cudzych pomysłów i sukcesów jako sposób na życie – pisze liderka Strajku Kobiet.

Feministka tłumaczy dalej, iż nie zamierza popierać tego typu zachowań i nie chce mieć z ty nic wspólnego. Dodaje także, iż zarówno ona, jak i Strajk Kobiet, trzymają się z daleka od takich osób, jak posłanka Lewicy, która w opinii Lempart buduje swoją karierę “na plecach ludzi robiących rzeczy. “Tutaj nie ma porozumienia i nie będzie problemu, jak wybierzecie śliczną, podłą kłamczuchę. To się dzieje częściej, niż nie dzieje” – pisze aktywistka.

Lempart w dalszej części konwersacji stwierdza, iż działaczka Lewicy “okradła Strajk Kobiet”, dlatego też jest przeciwna jakiejkolwiek współpracy z nią. Ma także spory żal o to, że nikogo nie obchodzi to, iż jedna ze stron może być okradana i wykorzystywana przez drugą, posługującą się “kur****em i kłamstwem”.

To przecież zaledwie “konflikt” – pisze Lempart.

https://twitter.com/_pklebba/status/1347496174702518273

Zdaniem Pawła Klebby, który udostępnił zdjęcie, cała sprawa została urojona przez liderkę Strajku Kobiet.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij