Najnowsze wiadomości z kraju

Ostra wypowiedź Ziemkiewicza o Platformie. Publicysta tym razem przesadził?

Wyniki najnowszego sondażu Kantar Public są niepokojące dla opozycyjnej partii. Zgodnie z nim PO odnotowała największy spadek poparcia od listopada 2015 roku. Aż o 6 punktów procentowych. Na Platformę zagłosowałoby ok. 20 % badanych. 
Do wyników badań odniósł się również Rafał Ziemkiewicz. Publicysta cieszył się z powodu straty, jakie PO odnotowało poprzez krytykę samej partii, której życzył aby „w końcu szlag ją trafił”.
Wcale mnie to nie dziwi, w kolejnych targowickich akcjach i spiskowych paranojach PO gubi wciąż kolejnych wyborców. Niech ją w końcu szlag trafi do reszty, żeby do wyborów 2023 mogła wyrosnąć jakaś sensowna, kierująca się dobrem państwa i narodu opozycja – nic lepszego dla PL – napisał na Twitterze

Powody do zadowolenia ma także partia rządząca. Według sondażu PiS zanotował największy zysk w poparciu (6 punktów procentowych) i obecnie na tą partię swój głos oddałoby 42% wyborców.
JD/ za Twitter/ Do Rzeczy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij