Najnowsze wiadomości z kraju

Osiem gwiazdek na nagrobku. “To było wolą zmarłej lub jej rodziny”

Osiem gwiazdek umieszczono na jednym z grobów na Cmentarzu Komunalnym w Miedzychodzie. O sprawie napisali jako pierwsi dziennikarze TVP3 Poznań. 

Uwagę reporterów zwrócił mężczyzna odwiedzający groby na cmentarzu, który zauważył szokujący napis na jednym z nagrobków:

– Nasz telewidz poinformował nas, że odwiedzając rodzinny grób na cmentarzu, przechodząc jego alejkami natknął się na nagrobek, na którym znajduje się inskrypcja z wulgarnym napisem – czytamy na łamach portalu TVP.

Według relacji lokalnej telewizji, na nagrobku na cmentarzu widać charakterystyczne osiem gwiazdek, czyli ocenzurowaną wersję wulgarnego hasła skierowanego w stronę Prawa i Sprawiedliwości i jego sympatyków.

Grób należy do kobiety, która zmarła w tym roku. Nietrudno było odnaleźć jej profile w mediach społecznościowych. Nie jest także dla nikogo zaskoczeniem, że te przepełnione były wulgarnymi i obelżywymi hasłami o charakterze politycznym.

– Odnaleźliśmy jej profil na Facebooku. Znajduje się na nim wiele wulgarnych i obelżywych wpisów o charakterze politycznym. Nie wiadomo, czy umieszczenie napisu na nagrobku było wolą zmarłej czy też jej rodziny – czytamy na łamach portalu TVP.

Źródło: Stefczyk.info za TVP3 Autor: red
Fot. Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij