Najnowsze wiadomości z kraju

Okropny fejk obiegł internet. Winnicki dementuje fałszywe doniesienia o swojej śmierci

W sobotę internet obiegła informacja o rzekomej śmierci Roberta Winnickiego. Na szczęście okazało się, że jest to nieprawdziwa informacja, co potwierdził polityk Konfederacji.

Robert Winnicki odniósł się w mediach społecznościowych do fałszywych informacji na temat jego śmierci. Zauważył, że jemu nie zrobiło to krzywdy, ale mogło skończyć się źle dla jego bliskich.

Nie wiem kto znów puszcza fejki na mój temat ale wbrew wszystkiemu – wciąż żyję. W ramach rehabilitacji kontynuuję m. in. „odwyk” internetowy, co w dobie społecznościówek może komuś przypominać śmierć ale są jeszcze tradycyjne parametry życiowe. Pozdrawiam wszystkich zgrywusków – oświadczył Winnicki.

Swoją drogą, jak się teraz dowiaduję, puszczenie takiego akurat fejka mogło skończyć się naprawdę źle, bo kilka bliskich mi osób, bombardowanych z różnych stron pytaniami, ciężko tę informację zniosło, zanim dotarliśmy do nich z dementi. Mi to krzywdy nie zrobiło, bliskim – mogło – dodał jeden z liderów Konfederacji.

W maju Winnicki informował o swoich kłopotach zdrowotnych. Trafił wówczas do szpitala oraz informował o zmniejszeniu publicznej aktywności.

Nie będę się w najbliższym czasie publicznie udzielał, proszę w tym zakresie o zrozumienie i przepraszam za wszystkie sprawy czy projekty, których teraz nie dokończę. Dziękuję za ogrom wsparcia, profesjonalizm i towarzyszącą mi również w tych dniach życzliwość wszystkich współpracowników, działaczy, lokalnych liderów, członków zarządu i sztabu. Proszę Was o modlitwę w mojej intencji oraz o niestrudzone wysiłki na rzecz naszej wspólnej sprawy – pisał poseł Konfederacji.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tysol Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

0 0

Cannes 2024. Znamy zwycięzców

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij