Najnowsze wiadomości z kraju

Ojciec wezwał policję do swojej 4-letniej córki. Szokujący powód

Podczas zabawy ojca z córką czterolatka ugryzła mężczyznę w rękę. Reagując na zachowanie dziewczynki postanowił on wezwać policję. Przedstawicielka policji poinformowała, że w domu doszło do konfliktu, wywołanego kwestiami wychowawczymi.

Portal ostrow24.pl opisuje nietypową interwencję policji. Do jednego z mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim wezwano policję w związku z zachowaniem czterolatki. Okazało się, że funkcjonariuszy zawiadomił ojciec, którego córka podczas zabawy ugryzła w rękę.

Na miejscu policjanci zastali czteroosobową rodzinę i przeprowadzili rozmowę z domownikami. Przekazali, że powodem interwencji były problemy wychowawcze.

Dzieci były zadbane, wszystko było w porządku. Nikomu nic się nie stało – oświadczyła podkom. Małgorzata Michaś z KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Miał dojść do awantury, konfliktu, nieporozumienia dotyczyły kwestii wychowawczych – dodała przedstawicielka policji. Zaznaczyła, że taka interwencja zdarzyła się funkcjonariuszom z Ostrowa po raz pierwszy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij