Rozrywka

Ojciec Taylor Swift miał pobić fotografa

Australijski fotograf Ben McDonald złożył na policji skargę na ojca Taylor Swift. Twierdzi, że ten go pobił, gdy próbował zrobić zdjęcie jego córce.

Zdarzenie miało miejsce w australijskim Sydney. W poniedziałek gwiazda dała tam koncert. McDonald dowiedział się, że po występie udała się na jeden z jachtów zacumowanych w porcie. Postanowił się na nią zaczaić z aparatem.

Fotograf twierdzi, że gdy wyszła z łodzi, jej ekipa była „nieprofesjonalna i agresywna”. Jeden z ochroniarzy miał zasłonić jego twarz i aparat parasolką. Wkrótce potem ojciec gwiazdy, 71-letni Scott Swift, miał go uderzyć. Fotograf zgłosił sprawę na policję.

Rzecznik prasowy gwiazdy stwierdził, że to McDonald i towarzyszący mu drugi fotograf zachowali się nieprofesjonalnie. Według niego widząc ją, zaczęli się agresywnie przepychać w jej stronę. Mieli też grozić towarzyszącej jej kobiecie, że zepchną ją do wody.

Policja Nowej Południowej Walii potwierdziła, że bada rzekomą napaść, do której miało dojść o 2:30 w nocy na nabrzeżu Neutral Bay Wharf. Dodali w oświadczeniu, że żadna z biorących w tym zajściu osób nie potrzebowała pomocy medycznej.

Źródło: Stefczyk.info na podst. CNN Autor: WM
Fot. iHeartRadioCA
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij