Najnowsze wiadomości ze świata

Ojciec podpalił własnego syna, bo ten bawił się latawcem

Ojciec chciał postraszyć syna, bo ten bawił się latawcem zamiast odrabiać zadanie domowe. Skończyło się to jego śmiercią.

Zdarzenie miało miejsce w Pakistanie. 12-letni Shaheer Khan bawił się latawcem w mieszkaniu w Karaczi, kiedy miał akurat odrabiać lekcję. Rozwścieczyło to jego ojca, który postanowił go postraszyć. Oblał go więc naftą i zapalił zapałkę.

Opary nafty błyskawicznie zajęły się od ognia i chłopiec stanął w płomieniach. Słysząc jego krzyki do pokoju wbiegła jego matka. Wspólnie próbowali go ugasić, rzucając na niego koce i ubrania, ale niewiele to dało. Do szpitala trafił z licznymi ciężkimi oparzeniami, a dwa dni później zmarł.

Matka zmarłego chłopca wniosła, dwa dni po jego śmierci, sprawę przeciwko jego ojcu. Mężczyzna został aresztowany i na proces będzie oczekiwał w areszcie. Lokalna policja twierdzi, że przyznał się już do winy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij