Najnowsze wiadomości ze świata

Odnaleziono zaginioną córkę miliardera. Uciekła z domu ze starszym mężczyzną

Policji udało się odnaleźć zaginioną córkę miliardera. Okazało się, że uciekła z domu w towarzystwie starszego mężczyzny.

16-letnia Mint Butterfield mieszkała w miejscowości Bolinas w Kalifornii. Jest córką miliardera Stewarta Butterfielda, współzałożyciela popularnej aplikacji komunikacyjnej Slack i jego byłej żony Cateriny Fake, która była współtwórcą aplikacji Flickr.

Nastolatka opuściła swój dom 21 kwietnia. Wkrótce potem jej matka znalazła wiadomość, z której wynikało, że z niego uciekła. Gdy nie wróciła na noc, zgłosiła jej zaginięcie policji. Powiedziała im, że wcześniej groziła, że popełni samobójstwo.

Teraz media donoszą, że policjanci znaleźli ją w nocy z soboty na niedzielę. Zaginiona nastolatka znalazła się w San Francisco. Policjanci znaleźli ją w białej furgonetce, która była zaparkowana w słynącej z przestępczości dzielnicy Tenderloin. Towarzyszył jej 26-letni Chrstopher Dizefalo, który pracuje jako parkingowy. Była cała i zdrowa i wróciła już do swojej rodziny.

Butterfield powiedziała policjantom, że uciekła z domu z własnej woli. Mimo tego Dizefalo został aresztowany pod zarzutem porwania nieletniej. Policja podejrzewa, że namówił nastolatkę na tę ucieczkę. Jej rodzice podziękowali na łamach lokalnej prasy policji i wszystkim, którzy pomogli ją odnaleźć.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij