Najnowsze wiadomości z kraju

Oburzające! Henryka Krzywonos zaatakowała kibiców za patriotyczne gesty „Faszyści!”

Faszyści składają kwiaty! Skandal! – w taki sposób według działacza społecznego Mariusza Talarka posłanka PO miała wyrazić swoje niezadowolenie na uroczyste złożenie wieńców pod pomnikiem ofiar rzezi Woli przez reprezentację fanatyków mistrza Polski. Jej słowa wywołały lekki spór pomiędzy nią, a Talarkiem i innymi zgromadzonymi na uroczystości. 

Zgodnie z relacją działacza społecznego Henryka Krzywonos nie chciała odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nazwała kibiców „faszystami”. Talarek podjął w tym celu – bezpośrednio po całym incydencie, jak i po zakończonej ceremonii. Była motornicza uchylała się od odpowiedzi, wskazując, iż nie podejmie z nim próby dialogu. Co więcej zagroziła wezwaniem policji.

Wśród użytkowników Twittera znalazło się sporo ludzi, którzy krytykowali postawę posłanki Platformy. Znaleźli się jednak “obrońcy” Krzywonos, którzy prywatnie mieli pisać do pana Talarka z pogróżkami, o czym sam zainteresowany poinformował na Facebooku.

JD/ za Facebook

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij