Najnowsze wiadomości ze świata

Obroniła pracę dyplomową na porodówce. W ciągu kilku godzin urodziła córeczkę i zdobyła dyplom

Mieszkanka Turynu zapamięta ten dzień na długo. W ciągu zaledwie kilku godzin na świat przyszła jej córeczka, a ona sama obroniła pracę dyplomową. Studia ukończyła z najwyższym wynikiem, a końcowy egzamin zdawała na porodówce.

Będąca w ciąży mieszkanka Turynu przyjechała do szpitala na badania kontrolne. Kilka godzin później miała wyruszyć do Genui na obronę pracy dyplomowej. Ten dzień nie przebiegł zgodnie z planem. Podczas badań okazało się, że wyjazd na egzamin kończący studia nie będzie możliwy.

Lekarze stwierdzili, że pacjentka ma skurcze i wykryli u niej infekcję bakteryjną. W związku z tym postanowiono wywołać poród.

Kobieta do ostatniej chwili przygotowywała się do obrony i nie wiedziała, czy będzie w stanie w niej uczestniczyć. Ostatecznie zdecydowano, że zostanie ona przeprowadzona zdalnie. Tym samym absolwentka uczelni wyższej broniła się w szpitalu kilka godzin po porodzie.

W nocy o godzinie 3 urodziłam córkę, a o godzinie 11 obroniłam moją pracę dyplomową z najwyższym wynikiem – powiedziała świeżo upieczona mama w rozmowie z serwisem Torino Today. Przyznała, że przez chwile obawiała się, że będzie musiała przełożyć obronę na inny termin.

Gdy w szpitalu trwał egzamin dyplomowy, przy łóżeczku córki pacjentki umieszczono napis: „Jestem Gaia. Jestem w Sali dla noworodków, bo moja mama ma obronę pracy”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij