Najnowsze wiadomości z kraju

Nowe informacje o stanie zdrowia żołnierza, którego zaatakował imigrant. Jest bardzo źle

Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia żołnierza, który został dźgnięty nożem przez nielegalnego imigranta. Niestety nie są dobre.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec maja w okolicach Dubicz Cerkiewnych. Żołnierz został pchnięty nożem przez płot na granicy z Białorusią. Dźgnął go nielegalny imigrant, który próbował dostać się do Polski.

Minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział na konferencji prasowej, że z rannym żołnierzem jest źle. „Został przewieziony do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie ze szpitala w Hajnówce. Ostatnie informacje, jakie otrzymałem, wskazują na stan ciężki” – powiedział dodając, że jego informacje mogą być już nieaktualne.

Teraz radio RMF FM poinformowało nieoficjalnie, że żołnierz jest w stanie śmierci klinicznej. Radio informuje, że w szpitalu na Szaserów towarzyszy mu rodzina.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News, RMF24 Autor: WM
Fot. PAP/Paweł Supernak

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij