Publicystyka

Nowe fakty w sprawie Romana G. Tak zdaniem śledczych wyprowadzono miliony złotych

Pranie brudnych pieniędzy i firmy-słupy, czyli jak zdaniem śledczych Roman Giertych i Ryszard Krauze wyprowadzili miliony złotych z firmy Polnord. Na czym miał polegać mechanizm przestępstwa przy nabyciu wierzytelności podczas budowy osiedla w warszawskim Wilanowie?

W jaki sposób, według śledczych, doszło do wyprowadzenia pieniędzy przy transakcji zakupu nieruchomości pod Poznaniem? Dlaczego Polnord zapłacił blisko 27 milionów za działkę wartą tylko ok. 7 milionów? Jaką rolę w sprawie odegrali ochroniarz Sebastian J. pseudonim „Foka” i jego żona? Jaką rekompensatę milioner Ryszard Krauze otrzymał za przekazanie ziemi pod Świątynię Opatrzności? Kiedy Roman Giertych naruszał zasady etyki adwokackiej? Złote interesy Romana Giertycha i Ryszarda Krauzego w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.
zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=IlHgc66LYJs

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij