Najnowsze wiadomości z kraju

Niezwykłe spotkanie na torach kolejowych. Nagranie podbija internet

Nocne życie polskich miast potrafi zaskakiwać. I nie wcale nie chodzi o huczne zabawy młodzieży i imprezy, które kończą się po północy. Kiedy ludzie śpią, ulice i skwery przejmują dzikie zwierzęta. W Trójmieście, gdy zapadnie już ciemność, dość często można spotkać dziki, kuny, lisy a nawet łosie czy bobry. Ostatnio jednak kamera tamtejszej Pomorskiej Kolei Metropolitalnej uchwyciła niecodzienne zjawisko…

– Nocni goście na linii PKM. Było kilka minut po godz. 2, kiedy nasz monitoring wypatrzył dziś na linii PKM – pomiędzy Niedźwiednikiem i Mostkiem Weisera – nocnych gości. Z pobliskiego lasu przez tory przechodzić zaczął dorodny jeleń. Nagle zatrzymał się i zamarł w bezruchu. Okazało się, że nie jest sam… W ciemnościach wokół niego najpierw dostrzegliśmy świecące oczy, a po chwili już wyraźne sylwetki 2 lisów krążących wokół jelenia. Przez chwilę zwierzęta obserwowały się nawzajem, po czym rozeszły się każde w swoją stronę.
Przyznacie, że cała scenka wygląda niesamowicie! 😲🦌😍- czytamy we wpisie zamieszczonym na facebookowym profilu PKM-ki.

Film opublikowany na profilu PKM z miejsca podbił internet i stał się wiralem, a w zaledwie kilka godzin obejrzało go kilkadziesiąt tysięcy osób. Nagranie przedstawia scenę, której prędzej spodziewalibyśmy się lesie na zapisie fotopułapki. Co ciekawe, zwierzęta wydają się zdawać sobie sprawę z tego, ze są nagrywane. Mniej przejmują się sobą, a bardziej zaciekawione są kamerą.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij