jeleń Najnowsze wiadomości ze świata

Niespodziewana wizyta w restauracji. Do lokalu wpadł jeleń

Do jednej z restauracji w USA zawitał niespodziewany gość. Był nim jeleń, który złożył “niezapowiedzianą” wizytę w porze obiadowej. W internecie opublikowano nagranie, na którym widać zwierzę oraz panikujących klientów.

Lokal sieci Noodles & Company w Belolt w stanie Wisconsin był pełen gości w porze obiadowej. Nic nie wskazywało na to, że spokój klientów zostanie zaraz zakłócony. Menedżerka restauracji, Patti Pickering powiedziała lokalnej stacji telewizyjnej, że w środku było akurat 65 dzieci, które zbierały cukierki przed Halloween.

Nagle w restauracji rozległ się dźwięk wybijanej szyby, a do środka wpadł jeleń. Jak poinformowało biuro prasowe Noodles & Company, całe zdarzenie trwało około minuty. Zwierzę przebiegło przez salę, w której siedzieli klienci. Następnie wparowało do kuchni i tylnym wyjściem opuściło lokal.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z monitoringu. Widać na nim jelenia, który biega po restauracji oraz klientów. Pickering przekazała również, że spanikowani klienci uciekali bocznymi drzwiami.

Promocja dla klientów z okazji wizyty jelenia

Przedstawiciele sieci restauracji zapewnili, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Lokal tego dnia zamknięto, ponieważ konieczne było sprawdzenie, czy jeleń nie zanieczyścił żywności. Wnętrze restauracji zostało także posprzątane, szczególnie z potłuczonego szkła. W związku z zaistniałą sytuacją firma ogłosiła promocję dla klientów.

Zobacz też:

Pies uratował nastolatka przed śmiercią. W porę wezwał pomoc

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij