Najnowsze wiadomości z kraju

Niespodzianka na warszawskim chodniku. Ludzie zbierali pieniądze jak grzyby

Okazuje się, że pieniądze można znaleźć na ulicy, a dokładniej na chodniku. Tak było na warszawskim Gocławiu, gdzie przechodnie znaleźli leżące na ziemi banknoty o wysokich nominałach i zaczęli je zbierać.

O sprawie informuje warszawska straż miejska. Jak wynika z relacji, podczas piątkowego patrolu na Gocławiu zauważono kobietę, która zbierała rozsypane na trawniku i chodniku banknoty. Kawałek dalej podobną czynność wykonywało jeszcze kilka innych osób.

Strażniczka podeszła do przechodniów, by wyjaśnić w jaki sposób pieniądze znalazły się na ziemi. Nikt ze zbierających nie był jednak w stanie wyjaśnić co się wydarzyło, ani do kogo należą banknoty.

Przechodnie zbierali banknoty jak grzyby – opisuje straż miejska.

Pieniądze, które zebrali przechodnie, zostały ostatecznie zabrane i zabezpieczone przez strażników. Poinformowano, że osoba, która zgubiła gotówkę, może się po nią zgłosić do oddziału straży miejskiej. Najpierw konieczne będzie złożenie wyjaśnień i wskazanie okoliczności w jakich pieniądze znalazły się na warszawskim chodniku.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij