Najnowsze wiadomości ze świata

Niesamowita historia! Aktorka w ostatniej chwili zrezygnowała z dokonania aborcji. Dziś wspiera film pro-life

Tessya Whatley ok. 6 lat temu chciała dokonać aborcji. Jednak jeden z pobytów w szpitalu całkowicie zmienił jej pogląd w tej sprawie. 
Pielęgniarka dała mi słyszeć bicie serca mojego synka. Zaczęłam płakać i stwierdziłam, że to jest coś, czego nie mogę zrobić. Nie mogę zabić mego dziecka – opowiada kobieta, która dziś jest szczęśliwą matką 6-letniego dziecko, stanowiącego dla niej wielką radość.
Nie zabijajcie swego dziecka, zachowajcie je. To trudne, ale ocalcie swoje dziecko. Ono będzie dla was wszystkim – zaapelowała do matek, które rozważają podjęcie się przerwania ciąży.
Aktorka wystąpi w filmie „Gosnell”, który trafi do amerykańskich kinw październiku tego roku. Tytułowy Gosnell to aborcjonista z Filadelfii, którego policja aresztowała w 2013 roku. Zajmował się on dokonywaniem zabiegów aborcyjnych na żądanie, nawet przy zaawansowanym stanie ciąży. Miał także zabijać narodzone dzieci. Części ich ciał przechowywał w specjalnych słoikach, które znajdowały się w jego klinice. Gosnell obecnie przebywa w więzieniu, jednak próbuje z siebie zrobić ofiarę i apeluje do fundacji Billa Gatesa czy Clintonów o pomoc w reformie amerykańskiego systemu prawnego dotyczącego aborcji.

JD/ PCH24

fot. Twitter.com

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij