Rozrywka

Niesamowita animacja o obrońcach granicy. To trzeba zobaczyć

Niezwykle przejmująca i do cna prawdziwa. Nowa animacja przygotowana przez Arkadiusza Olszewskiego poruszy serca wszystkich tych, których dotknęła śmierć sierżanta Sitka. W kilkudziesięciu sekundach filmu jego autor obrazowo pokazuje to, do czego doprowadził obecny rząd Donalda Tuska i grupa lewicowo-liberalnych celebrytów przez lata atakujących polskich żołnierzy i funkcjonariuszy pilnujących naszej granicy.

Animacja jest krótka, ale niezwykle wymowna. Widzimy na niej polskiego żołnierza, który broni naszej granicy przed migrantami próbującymi wedrzeć się do naszego kraju. To żołnierz-symbol, którego rozbroił bezduszny polityk, a wcześniej opluły nasze “gwiazdy” i aktywiści. Zresztą – zobaczcie sami.

 

Arkadiusz Olszewski, to artysta sztuk wizualnych, który już od kilku lat tworzy przejmujące patriotyczne filmy opowiadające o polskiej historii – o naszych narodowych wiktoriach, ale też cierpieniu, na jaki skazywali nas zaborcy i okupanci.

8 lat temu spod ręki twórcy wyszła niezwykła animacja “Ludobójstwo”.  Oszczędna w formie, ale porażająca treścią blisko 1,5 godzinna produkcja stanowiąca wstrząsające memento. Film opowiada o najdemokratyczniejszych z wydarzeń, jakie dotknęły Naród Polski w XX wieku – widzimy na nim inwazję Niemców i Sowietów, eksterminację ludności Polski, obozy śmierci i obozy koncentracyjne, zbrodnię katyńską i rzeź na Wołyniu, sowieckie zsyłki i pacyfikację Powstania Warszawskiego, katownie UB i morderstwa żołnierzy wyklętych, strzały do robotników na Wybrzeżu, stan wojenny i zabójstwo błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszko.

Zwiastun filmu, a także i całą animację, można za darmo obejrzeć na kanale Youtube.com autora.

Zwiastun:

 

Cały film:

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Przemytnicy ludzi postrzelili policjanta

0 0

Botanicy zmienią rasistowskie nazwy roślin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij