Najnowsze wiadomości ze świata

Niepokojące wiadomości dotyczące księżnej Kate. “Wymiotuje, chudnie i traci włosy”

Brytyjska opinia publiczna od kilku miesięcy informuje o problemach zdrowotnych uwielbianej przez mieszkańców Zjednoczonego Królestwa Księżnej Walii Kate. Choć jej mąż, następca tronu książę William, kilka tygodni temu informował, że stan zdrowia Kate się poprawia, każda kolejna absencja przyszłej królowej na oficjalnych wydarzeniach wzbudza zainteresowanie mediów. Nie inaczej jest i teraz, kiedy pałac Buckingham poinformował, że księżna nie weźmie udziału w ślubie przyjaciela rodziny, a zarazem ojca chrzestnego najstarszego syna Windsorów Hugh Grosvenora.

Jak informuje, bulwarówka “The Sun”, opierając się na informacjach “z Pałacu”, księżna Kate musiała zrezygnować z udziału w uroczystościach weselnych ze względu na dotkliwe efekty uboczne stosowanej chemioterapii. Jeszcze mocniej spekuluje, dziennik “Marca”, który wprost podaje, że stan zdrowia księżnej Walii ma być poważny. “Księżna zmaga się z wymiotami i torsjami. Przez chemię straciła włosy i mocno schudła, a do tego wciąż nie ustalono, czy nowotwór ma przerzuty”, czytamy w bulwarówce.

Co istotne, w wydarzeniu nie będzie uczestniczył również król Karol, mimo, że jest ojcem chrzestnym Grosvenora, ani jego żona, królowa Camila. Na ślubie ma się pojawić książę William, który w ostatnim czasie przejął na siebie wiele królewskich obowiązków.  Media zwracają uwagę, że to kolejna uroczystość, w której William wystąpi bez małżonki.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij