Niepełnosprawny chłopiec zaczepił przyszłą królową Wielkiej Brytanii Najnowsze wiadomości ze świata

Niepełnosprawny chłopiec zaczepił przyszłą królową Wielkiej Brytanii. Jej reakcja podbija internet

Księżna Walii i żona następcy brytyjskiego tronu Kate od lat cieszy się ogromną sympatią wśród mieszkańców Zjednoczonego Królestwa. Jak możemy przeczytać w angielskich mediach, ta skromna, życzliwa, zawsze nienagannie ubrana i wiedząca jak się zachować małżonka księcia Williama jest prawdziwą ostoją brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno przyszła brytyjska królowa po raz kolejny udowodniła, że w tego typu stwierdzeniach nie ma przesady. Zaskoczona przez niepełnosprawnego chłopca, zachowała się tak, jak na monarchinię przystało, a filmik z jej udziałem z miejsca stał się sieciowym wiralem.

Do niecodziennej sytuacji z udziałem księżnej Walii Kate doszło podczas charytatywnego meczu rugby, w którym zmierzyły się drużyny sportowców z niepełnosprawnościami. Choć wydarzenie miało miejsce w październiku dopiero ostatnio ujrzało światło dzienne, co tym bardziej pokazuje, że nie była to żadna PR-owa ustawka, a spontaniczna reakcja brytyjskiej ulubienicy.

Choć sama obecność księżnej na tego typu imprezie nikogo nie zdziwiła, to jej zachowanie znacznie odbiegło od standardów, do których przywykliśmy w świecie możnych tego świata. Po pierwsze Kate nie tylko kibicowała chorym dzieciom, ale sama wsiadła na wózek inwalidzki i wzięła udział w rozgrywce. To pozornie zwyczajne zachowanie miało ogromne symboliczne znaczenie. Księżna pokazała w ten sposób, że niepełnosprawność to nie jest rzecz, której należy się wstydzić.

Jednak to nie gra na wózku najbardziej poruszyła brytyjskich internautów. Podczas przerwy w meczu, gdy księżna była zajęta rozmową z jedną z uczestniczek, do nieświadomej niczego Kate od tyłu podszedł kilkunastoletni chłopiec i objął ją w talii.

Żona następcy brytyjskiego tronu mimo zaskoczenia, nie dała się zbić z pantałyku i zareagowała tak, jak przystało na przyszłą królową. Kate odpowiedziała chłopcu szerokim uśmiechem, uścisnęła mu dłoń i pogratulowała występu. Młodzieniec nie posiadał się ze szczęścia.

@princess__jo #rpyalfamily#fyp#viral#jdsummerdrip #booktok ♬ original sound – Jojo💜💜

– Kate jest po prostu idealna. Jest w niej tyle ciepła i niewymuszonej serdeczności, że mogłaby nim obdzielić cały dwór – możemy przeczytać pod jednym z komentarzy.

– To królowa, o jakiej marzymy – wtórowali autorowi inni. – Diana 2.0, bez całego tego kwaśnego bagażu. Boże chroń księżną! – podsumował kolejny internauta.

A jak Wy oceniacie zachowanie księżnej Walii?

 

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij