Najnowsze wiadomości ze świata

Nieoficjalnie: Putin miał wypadek. Media informują o wrażliwych szczegółach

Rosyjski kanał przekazał nieoficjalne informacje o wypadku Władimira Putina. Miał on spaść ze schodów w swojej rezydencji, co niosło za sobą dalsze konsekwencje. Prezydent Rosji ma mieć m.in. poważnie stłuczenie kości ogonowej.

Niepotwierdzone informacje opublikował na telegramie kanał General SVR. Powołano się przy tym na źródła z Kremla. Putin miał ulec wypadkowi 30 listopada w jednej ze swoich rezydencji.

Jak informuje kanał, rosyjski przywódca miał potknąć się, schodząc ze schodów. Wówczas miał upaść i zsunąć się kilka stopni w dół. Świadkami zdarzenia byli trzej jego ochroniarze, którzy ruszyli mu z pomocą i wezwali dyżurujących w rezydencji lekarzy.

Według kanału, przybyli na miejsce medycy nie mogli natychmiast zbadać prezydenta. General SVR twierdzi, że Putin choruje na nowotwór przewodu pokarmowego i – jak napisano – „ma poważne problemy z trawieniem, upadek na kość ogonową spowodował ostry ból, prowokujący mimowolne wypróżnienie”. „Dlatego przed badaniem lekarze odprowadzili Putina do łazienki i pomogli mu się umyć” – dodano.

Kanał napisał, że po przeprowadzeniu pełnego badania rozpoznano stłuczenie kości ogonowej i tkanek miękkich. „Nic krytycznego, stan zdrowia prezydenta jest stabilny, może poruszać się samodzielnie, skargi na ból kości ogonowej podczas siedzenia to jedyne, co go niepokoi. Na noc przyjmował środki przeciwbólowe” – czytamy na telegramie.

Informujący o wypadku Putina kanał General SVR ma ponad 200 tys. obserwujących na Telegramie i cieszy się w Rosji dużą popularnością. Już wcześniej kanał informował o problemach zdrowotnych Putina oraz o wybuchu opony w kolumnie samochodów przywódcy Kremla. Jednak nadal pozostały one niepotwierdzone.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij