Najnowsze wiadomości z kraju

Niecodzienny wypadek w Poznaniu. Z ciężarówki spadły skrzynki z piwem

W Poznaniu miał miejsce niecodzienny wypadek. Z ciężarówki spadły skrzynki z piwem.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w okolicy ulicy Browarnej. Na skrzyżowaniu z przejeżdżającej ciężarówki zaczęły spadać butelki z piwem. Łącznie o jezdnię roztrzaskało się ok. 7 tysięcy butelek.

Rzeka spływającego po ulicy Świętopełka piwa i szkło z roztrzaskanych butelek sprawiło, że policja musiała w tym miejscu wprowadzić ruch wahadłowy. Lokalne media informują, że sprzątanie już się zakończyło i ulica znowu jest przejezdna.

Policjanci ustalili, że winny był kierowca ciężarówki, który w nieprawidłowy sposób zabezpieczył wieziony towar. Nadkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego Wielkopolskiej Policji powiedział RMF FM, że otrzymał za to dwa mandaty – cztery tysiące złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu i dodatkowo 500 złotych za wjazd w ulicę, którą nie mogą poruszać się ciężarówki. Dostał także aż 12 punktów karnych.

Źródło: Stefczyk.info na podst. RMF FM Autor: WM
Fot. Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij