Najnowsze wiadomości ze świata

Niecodzienna akcja policji. Zatrzymali… latający spodek

Policjanci mieli bliskie spotkanie III stopnia na autostradzie. Zatrzymali do kontroli… latający spodek.

Zdarzenie miało miejsce w hrabstwie Crawford w Missouri. Patrol policji na drodze międzystanowej zauważył mocno niecodzienny pojazd. Był w kształcie latającego spodka. Gdy zjechał niepoprawnie na drugi pas, postanowili go zatrzymać.

Biuro szeryfa napisało w mediach społecznościowych, że podróżujące nim „przyjazne humanoidy, które przybyły w pokoju”, wyjaśniły im, że zmierzają do Roswell w Nowym Meksyku na festiwal UFO. Roswell to popularny cel wycieczek fanów kosmitów, bo wielu z nich wierzy, że w 1947 roku rozbił się tam statek kosmiczny, a rząd USA nie chce się do tego przyznać. Policjanci zauważyli też, że miał nieaktualne tablice rejestracyjne, ale kierowca zapewnił ich, że „zajmie się tym jak tylko wróci na Krypton”.

Ostatecznie kontakt z ziemską policją zakończył się dla przybyszy pozytywnie. Nie dostali mandatu, a jedynie pisemne ostrzeżenie. Rzecznik prasowy biura szeryfa przyznał, że stało się tak po części dlatego, że kierowca miał „dobrą naturę”, a policjanci uznali, że zdjęcia jego pojazdu rozweselą internautów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij