Najnowsze wiadomości z kraju

Nie żyje wysoko postawiony funkcjonariusz CBŚP. Ciało znaleziono na spacerze

Nie żyje wysoko postawiony funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego Policji. Ciało odkryła spacerująca kobieta. Jak podaje „Gazeta Wrocławska” przy zmarłym leżała broń i łuska.

Ciało funkcjonariusza odkryto we wtorek około godziny 19 w podwrocławskiej miejscowości. Znalazła je spacerująca kobieta, która następnie wezwała policję.

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, asp. szt. Łukasz Dutkowiak, którego cytuje portal Onet, przekazał, że przybyły na miejsce prokurator wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Według ustaleń portalu zmarły był zastępcą naczelnika jednego z wydziałów wrocławskiego CBŚP.

Ze względu na dobro rodziny i osób najbliższych nie komentujemy tej sprawy – przekazał funkcjonariusz z zespołu prasowego CBŚP.

„Gazeta Wrocławska” przekazała, że przy mężczyźnie znaleziono broń i łuskę, a zmarły miał ranę postrzałową głowy. W najbliższym czasie ma odbyć się sekcja zwłok.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Gazeta Wrocławska/ Onet Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij