Rozrywka

Nie żyje popularna wegańska influencerka. Znajomi są przekonani, że zmarła z powodu swojej diety

Popularna wegańska influencerka Żanna Samsonowa zmarła w wieku 39 lat. Jej znajomi podejrzewają, że powodem była jej radykalna dieta.

Simonowa była śledzona przez miliony osób na TikToku, Instagramie i Facebooku. Promowała tam radykalną wegańską dietę. Twierdziła, że od czterech lat je wyłącznie owoce, kiełki słonecznika, koktajle owocowe i soki. Rosjanka, która zmarła 21 lipca, ostatnie miesiące życia spędziła w Azji, gdzie według jej znajomego żywiła się tylko owocami jackfruita i duriana.

Oficjalna przyczyna jej śmierci nie została na razie ujawniona, ale jej znajomi podejrzewają, że winna była jej radykalna dieta. Jeden z nich powiedział mediom, że już kilka miesięcy temu wyglądała na skrajnie wycieńczoną i miała spuchnięte nogi. Rodzina odesłała ją do domu na leczenie, ale influencerka miała uciec. Kiedy zobaczył ją ponownie w Tajlandii, był przerażony. Dodał, że mieszkał w tym samym budynku, co ona, i codziennie bał się, że znajdzie jej zwłoki i namawiał ją na terapię.

„Nie musisz być doktorem aby zrozumieć, do czego to doprowadzi” – skomentował jej dietę inny znajomy. Inny dodał, że widzieli, jak topnieje w oczach, ale ona sama uważała, że wszystko jest w porządku. „Tylko jej oczy, wesołe oczy, i cudowne włosy rekompensowały przerażający widok ciała torturowanego przez idioctwo” – powiedział.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij