Najnowsze wiadomości z kraju

Nie żyje Maciej Damięcki. Aktor miał 79 lat

Zmarł Maciej Damięcki. Aktor znany z takich produkcji jak „Szatan z siódmej klasy”, „Stawka większa niż życie” oraz „M jak Miłość” miał 79 lat. Przyczyna jego śmierci nie jest znana.

W piątek 17 listopada pojawiła się informacja o śmierci aktora Macieja Damięckiego. Przekazały o tym jego dzieci, Matylda i Mateusz Damięccy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnali swojego tatę.

Na profilu Mateusza Damięckiego pojawiło się czarno-białe zdjęcie aktora i krótki wpis: „Pa Tato”. Z kolei jego siostra zamieściła własnoręczny portret zmarłego aktora.

Pa Tatku – napisała.

W trakcie swojej kariery aktorskiej Maciej Damięcki zagrał m.in. w filmie „Szatan z siódmej klasy”, „Stawka większa niż życie”, „Rzeczpospolita babska”, „Chłopi”, „Rozmowy kontrolowane”, „Dom” oraz „Ekstradycja”. Wystąpił także w serialu „M jak Miłość”, a także „Plebania” czy „Bodo”. Ostatnim projektem, w którym uczestniczył 79-latek, był świąteczny film „Uwierz w Mikołaja”, który na ekrany kin trafił zaledwie kilka dni temu.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot. PAP/EPA

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij