Najnowsze wiadomości z kraju

Nie żyje gwiazda TVP. Miała zaledwie 58 lat

To wielka strata dla polskich telewidzów. Nie żyje wieloletnia pracowniczka TVP Agata Szostkowska-Stanisławska. O śmierci matki poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych jej syn. Agata Szostkowska-Stanisławska umarła w wieku 58 lat, tydzień wcześniej pochowała swoją matkę.

Wzruszające słowa pożegnania napisał na Facebooku Michał Stanisławski, potwierdził tym samym pojawiające się w przestrzeni medialnej informacje o śmierci dziennikarki.

– Wczoraj miałem ogromny smutek ostatni raz pożegnać moją kochaną mamę. Zawsze najpierw myślała o innych, a dopiero potem o sobie. Przez 26 lat mojego życia stawiała mnie zawsze na pierwszym miejscu. Nigdy nie mógłbym prosić o bardziej kochającą i oddaną mamę – napisał syn.

Choć przez większość swojej kariery zawodowej Agata Szostkowska-Stanisławska pracowała głównie zza kulis, to w latach 90. pojawiała się też na ekranach. Współtworzyła m.in. programy “Kawa na ławę” i “Pytanie na śniadanie”. Pracowała też jako wydawca największych telewizyjnych “programów na żywo” – festiwali w Opolu czy wieczorów wyborczych.

Jeszcze tydzień wcześniej sama Szostkowska podzieliła się na Facebooku smutną wiadomością o śmierci swojej mamy. Zaledwie po tygodniu odeszła także i ona.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij