Rozrywka

Nie żyje autor tekstów zespołu “Ich Troje”. Miał 59 lat

To smutna wiadomość dla fanów zespołu, który kilkanaście lat temu zawojował polską scenę muzyczną. Lider “Ich Troje” Michał Wiśniewski poinformował kilka dni temu, że  umarł jeden z autorów tekstów piosenek Włodzimierz Hechłacz. Pogrzeb odbył się 6 września. Hechłacz był także założycielem rockowej formacji NieBoNie.

Jeszcze przedwczoraj z Tobą rozmawiałem przyjacielu… a dziś muszę pogodzić się z tym, że był to ostatni raz. Walczyłeś nie raz i byłem przekonany, że wyszedłeś z każdej bitwy zwycięsko… Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Do zobaczenia po drugiej stronie Włodek Hechłacz! – napisał na Facebooku (META), lider łódzkiej formacji.

Jeszcze w lipcu Hechłacz nagrał nową płytę, a kilka dni przed jego śmiercią ukazał się premierowy wideoklip do jednej z piosenek. Wiśniewski przyznaje, że od lat współpracował ze swoim “przyjacielem rockendrolowcem”, a wiadomość o jego śmierci przyszła nagle i była dla niego wielkim szokiem. Lider “Ich Troje” uczestniczył w pogrzebie artysty, a swoimi wrażeniami z uroczystości podzielił się w specjalnym nagraniu, cytowanym przez “Super Express”.

Byłem na wielu pogrzebach znanych osób i nigdy w życiu nie widziałem tak pięknego pogrzebu Mówię o tym, bo Włodek był bardzo dobrym człowiekiem. Jak na rock’n’rollowca cudownie operował słowem, bardzo trafnie. Cieszę się, że go znałem. Dzis nachodzi mnie refleksja, że zadałbym mu całą masę pytań, coś zmienił, a nie da sie już tego zrobic – zauważył z wielkim smutkiem wokalista Ich Troje. – Żegnało go bardzo wielu ludzi, morze kwiatów, przepiękna pogoda (…) było bardzo wiele smutnych ludzi, którzy chyba zdawali sobie sprawę z tego, że coś stracili – wyznał artysta.

Źródło: Autor:
Fot. Woody & The Joys/ Youtube

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij