Rozrywka

Nie żyje aktor „Indiany Jonesa”. Razem z córkami zginął w katastrofie samolotu

Niemiecki aktor, którego zobaczyć można w najnowszej części „Indiany Jonesa” nie żyje. Christian Oliver i jego dwie córki zginęli w katastrofie lotniczej na Karaibach.

Policja poinformowała, że 4 stycznia jednosilnikowy samolot leciał z lotniska J.F. Mitchell w Paget Farm. Na pokładzie znajdował się Christian Oliver i jego dwie córki. Rodzina leciała do Saint Lucia na urlop. Z nieznanych przyczyn maszyna spadła do morza u wybrzeży wyspy Bequia.

Śledczy przekazali, że wszystkie ofiary zginęły na miejscu. Wśród nich był 51-letni aktor, jego dwie córki w wieku 10 i 12 lat oraz pilot i właściciel maszyny. Ciała wydobyli z samolotu i oceanu rybacy, nurkowie i personel straży przybrzeżnej.

Christian Oliver wystąpił m.in. w filmie „Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia”, który swoją premierę miał w 2023 roku. Zagrał również w „Speed Racer”, „Dobry Niemiec”, „Trzej Muszkieterowie” czy „Walkiria”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij