Dość kłamstw i manipulacji; nie posiadamy "cyberbroni", nie inwigilowaliśmy "blogera" - oświadczyła Komenda Główna Policji w odpowiedzi na wpis Krzysztof Brejzy z Koalicji Obywatelskiej. KGP poinformowała, że w związku z "insynuacjami" polityka kieruje zawiadomienie do prokuratury. Najnowsze wiadomości z kraju

Nie żyje 1,5-roczny chłopiec, który wyszedł z domu w trakcie burzy. Jego rodzice byli pijani

1,5-roczny chłopiec z Zubrzycy Górnej (woj. małopolskie) zmarł po tym, gdy sam wyszedł z domu. Jego rodzice byli wtedy pod wpływem alkoholu.

Małopolskie służby otrzymały informację o zaginięciu chłopca w sobotę ok. godziny 20. W okolicy szalała wtedy burza i obficie padał deszcz. Do jego poszukiwań skierowano strażaków z OSP i ratowników Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, użyto także quadów oraz łodzi.

Po ponad dwóch godzinach dziecko udało się odnaleźć w lokalnym potoku. Ratownicy podjęli reanimację i przewieźli go do szpitala, ale niestety nie udało się go uratować. Na razie nie jest jasne jak zmarł i jak wyszedł z domu.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokurator rejonowy z Nowego Targu. Rodzice chłopca zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Mł. asp. Bartosz Izdebski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej w Krakowie poinformował dziennikarzy Interii, że kiedy chłopiec wyszedł, jego rodzice byli pod wpływem alkoholu – jeden znacznie, drugi mniej.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij