Najnowsze wiadomości z kraju

Nie tylko celebryci. Do NFZ trafiła pełna lista osób zaszczepionych poza kolejnością

Ciąg dalszy afery związanej ze szczepieniami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zgodnie z ustaleniami radia RMF FM na liście zaszczepionych poza kolejnością znajdują się również nazwiska osób związanych ze światem biznesu.

Kilka dni temu wybuchła afera związana ze szczepieniami byłego premiera Leszka Millera, a także kilku przedstawicieli środowiska aktorskiego w Polsce, w tym m.in. Krystyny Jandy, Marii Seweryn czy Wiktora Zborowskiego. Cała sytuacja wzbudziła ogromne kontrowersje i spotkała się z dość sporym oburzeniem Polaków, gdyż  żadna z tych osób nie przynależy do grupy “0”.

Jak się okazuje do Narodowego Funduszu Zdrowia trafiła już pełna lista osób zaszczepionych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na którym przeprowadzana jest obecnie kontrola. Znalazło się na niej kilkadziesiąt nazwisk. Oprócz byłego premiera i aktorów pojawiło się także kilku przedstawicieli świata biznesu, głównie z Warszawy i jej okolic.

Kontrola NFZ na uczelni ma potrwać do końca tygodnia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. RMF FM Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij