Najnowsze wiadomości ze świata

Nie takiego wesela chciała para młoda. Zamiast dobrej zabawy, bójka z udziałem kilkudziesięciu gości

Para młoda z Wielkiej Brytanii nie tak wyobrażała sobie jeden z najważniejszych dni w życiu. Podczas ich wesela, zamiast muzyki, tańca i zabawy była wielka bijatyka z udziałem gości.

W miejscowości Runcorn w Wielkiej Brytanii miało miejsce wesele, które swoim przebiegiem przypomina bardziej film sensacyjny. Para młoda zaprosiła na przyjęcie weselne około 60 gości, a 40 z nich wzięło udział w bijatyce.

Wszystko zaczęło się od sporu trzech mężczyzn, do którego doszło przed północą. W pewnym momencie konflikt rozrósł się do takich rozmiarów, że brało w nim udział 40 osób. Zamiast zabawy do białego rana, była bójka, a w ruch szły pięści, krzesła, jedzenie i nawet gaśnice.

Zdarzenie na weselu miało taką skalę, że niezbędna była interwencja policji. Funkcjonariusze zapanowali nad sytuacją, a niektórych z gości weselnych zabrali na komisariat.

Posterunkowa Sophie Davies ujawniła brytyjskiemu portalowi, że w ciągu 30 minut doszło do całkowitego zniszczenia sali bankietowej. Uszkodzono także przedmioty wypożyczone od firmy w ramach przyjęcia weselnego oraz niektóre części hotelu. Straty oszacowano na 16 tys. funtów.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2.pl Autor: MS
Fot. pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij