Najnowsze wiadomości ze świata

Nie tak wyobrażali sobie swoje wesele. Sufit runął na gości

Dla kilkudziesięciu osób zabawa weselna zakończyła się w szpitalu. Gdy tańczyli spadł na nich sufit. Przybyli na miejsce ratownicy zastali na miejscu wielką dziurę w suficie i przysypanych gruzami gości.

W sobotni wieczór we włoskim miasteczku Pistoia para młoda świętowała przypieczętowanie swojego związku wraz z zaproszonymi gośćmi. Wesele zorganizowano w dawnym klasztorze, który często staje się miejscem przyjęć weselnych i innych zabaw.

Gdy goście zgromadzili się na sali balowej i tańczyli, nagle runął na nich sufit. Na miejsce przyjechały karetki, które rozwoziły rannych do okolicznych szpitali. Poszkodowanych zostało około 60 osób. Jak informuje prezydent regionu Toskanii Eugenio Giani, co najmniej pięć osób odniosło poważne obrażenia, a wśród rannych było kilkoro dzieci.

Nie wiadomo co było przyczyną zawalenia się sufitu w dawnym klasztorze. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała policja.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne/Fb/Eugenio Giani

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij