Nie będzie wsparcia dla Palestyny? USA przekierowuje środki pomocy dla Palestyńczyków „gdzie indziej” Najnowsze wiadomości ze świata

Nie będzie wsparcia dla Palestyny? USA przekierowuje środki pomocy dla Palestyńczyków „gdzie indziej”

Przeprowadziliśmy przegląd amerykańskiej pomocy dla Autonomii Palestyńskiej oraz na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy, aby upewnić się, że środki te są wydawane zgodnie z interesami narodowymi USA i stanowią wartość dla podatników w USA – podał Reuters cytując urzędnika Departamentu Stanu.
W wyniku tego przeglądu, pod przewodnictwem prezydenta, przekierujemy ponad 200 mln USD w ramach Funduszy Wsparcia Ekonomicznego z roku podatkowego 2017, pierwotnie planowanych dla programów na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy, które teraz będą skierowane gdzie indziej, do projektów o wysokim priorytecie
(PAP)

Polecane artykuły

Ważne ostrzeżenie przed Świętami. Czeka nas pogodowy armagedon 0 0

Ważne ostrzeżenie przed Świętami. Czeka nas pogodowy armagedon

Papieski lekarz zdumiony powrotem do zdrowia Franciszka 0 0

Papieski lekarz zdumiony powrotem do zdrowia Franciszka

Brytyjskie media o przegranej Chelsea z Legią: szok i wstyd 0 0

Brytyjskie media o przegranej Chelsea z Legią: szok i wstyd

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij