Najnowsze wiadomości z kraju

Nawet redaktor Olejnik nie wytrzymała. Ten popis europosłanki Koalicji Obywatelskiej przejdzie do historii

Marta Wcisło, która niedawno dostała się do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Obywatelskiej, była gościem w programie “Kropka nad i” w telewizji TVN24. Europosłanka pytana o odwołanie ambasadora Stanów Zjednoczonych przez ministra Sikorskiego zaczęła mówić… o rodzinnych korzeniach ambasadora Marka Magierowskiego. Przyznała późnej, że pomyliła go z kimś innym. Nawet rektor prowadząca rozmowę nie wytrzymała i ukryła twarz w dłoniach.

Gośćmi redaktor Moniki Olejnik byli Marta Wcisło z Koalicji Obywatelskiej i Waldemar Duda z Prawa i Sprawiedliwości. Tematem rozmowy była m. in., podjęta wbrew stanowisku prezydenta Andrzeja Dudy, decyzja o odwołaniu ambasadora Polski w Stanach Zjednoczonych.

– Dobrze, że pan Magierowski odchodzi? – dopytywała red. Olejnik.

– Skandaliczna informacja – odpowiedziała europoseł Wcisło.

O to, czy polityk wie w ogóle, o kim mówi, próbował dopytywać Waldemar Buda. Polityk pytał, czy europosłanka KO zna sprawę?

– Znam. I znam historię jego rodziny. Natomiast uważam, że te kwestie powinny być… – tłumaczyła Wcisło.

– Ale jakie kwestie? – pytała Olejnik.

– Tych korzeni – opowiadała Wcisło.

– Ale jakich korzeni? Pani chyba mówi o czymś innym – tłumaczyła zupełnie już bezradna redaktor prowadząca, która śmiejąc się zauważyła:

– Pani poseł, to zupełnie inna historia.

– Opowiada pani jakieś głupoty, pomyliła pani dwie osoby – komentował Buda.

Źródło: Stefczyk.info za TVN24.pl Autor: red.
Fot. screen za YT

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij