Najnowsze wiadomości ze świata

Nauczycielka uwiodła i wykorzystała uczennicę. Namawiała ją do wysyłania odważnych zdjęć

Nauczycielka z Kalifornii usłyszała 17 zarzutów związanych z przestępstwami seksualnymi. 40-latka miała uwieść swoją 15-letnią uczennicę, a następnie wielokrotnie ją wykorzystywać. Oskarżona nie przyznaje się do winy.

Panna Walker wdała się w wysoce niewłaściwą relację z uczennicą, kiedy ta miała 15 lat. W ciągu następnych dwóch lat ten związek nabrał charakteru seksualnego – mówił na sali sądowej prokurator, podczas rozprawy dotyczącej nauczycielki szkoły średniej Mt. Carmel w San Diego.

Sprawa miała swój początek w 2017 roku. Kobieta miała zaczepiać uczennicę i rozmawiać z nią. Z czasem 40-latka zbliżyła się do nastolatki i wysyłała jej nieodpowiednie smsy. Śledczy ustalili, że nauczycielka namówiła dziewczynę do wysyłania coraz bardziej odważnych zdjęć i filmów. Następnie, gdy uczennica była jeszcze nieletnia, 40-latka miała uprawiać z nią seks.

Jak ustaliła policja w San Diego, relacja między nauczycielką a uczennicą zakończyła się, gdy skończyła ona 18 lat. Latem 2020 roku zgłosiła się na policję.

40-latka usłyszała przed sądem 17 zarzutów związanych z przestępstwami seksualnymi. Według prokuratury uwiodła i wielokrotnie wykorzystała swoją 15-letnią uczennicę. Kobieta nie przyznała się do winy. Grozi jej za to nawet 13 lat więzienia, ale już teraz została zawieszona w pracy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.SE Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij