Najnowsze wiadomości ze świata

Nauczycielka molestowała 11-letniego chłopca. Jej narzeczony odwołał ślub

Rodzice 11-letniego chłopca odkryli, że miał „romans” ze swoją nauczycielką. Kobieta usłyszała zarzuty, a jej długoletni partner odwołał ślub.

24-letnia Madison Bergmann była nauczycielką w szkole podstawowej w mieście St. Paul (Wisconsin). Matka jednego z jej uczniów, 11-latka, przyłapała go, gdy rozmawiał z nią przez telefon. Zabrała mu go i odkryła wiadomości, z których wynikało, że spotykają się na przerwach i po lekcjach w klasie. Z wiadomości wynikało, że całują się ze sobą i obmacują.

Chłopiec zeznał, że dostał jej numer, kiedy jego matka zaprosiła ją na wspólny wyjazd w góry podczas ferii zimowych. Bergmann powiedziała policjantom, że dała mu go w razie gdyby się zgubił. Policjanci znaleźli też w jej torbie teczkę, w której znajdowały się liściki, które wysyłali sobie nawzajem. Często dotyczyły ich pocałunków. W jednym z nich wyznała, że go kocha, ale musi być odpowiedzialna i przerwać ten „związek”.

 

Bergmann została aresztowana i usłyszała jeden zarzut molestowania seksualnego dziecka pierwszego stopnia. Wyszła z aresztu po wpłaceniu kaucji, jej proces rozpocznie się pod koniec maja. Szkoła wysłała ją na bezpłatny urlop i zabroniła jej kontaktów z uczniami, rodzicami i pracownikami szkoły.

Dziennik NYPost poinformował, że Bergmann była zaręczona z wieloletnim partnerem Samem Hickmanem, mieli wziąć ślub w lipcu. Jego znajomi powiedzieli dziennikarzom, że te plany zostały „zawieszone na czas nieokreślony” i do ślubu najprawdopodobniej nie dojdzie. Jego kolega powiedział, że jej partner nie tylko ma złamane serce, ale jest też zażenowany całą sprawą. „Powiedział, że to pop*****lone, że zdradziła go z małym dzieckiem” – stwierdził – „Bardzo go to zraniło. Nie mówi o tym zbyt dużo, tylko, że to jest pop*****dolone”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij