Rozrywka

Natalia Janoszek próbowała zrobić karierę w polityce. Zgadnijcie w której partii…

Internauci odkryli, że kontrowersyjna celebrytka Natalia Janoszek chciała zrobić karierę w polityce. Wystartowała w wyborach z list Platformy Obywatelskiej.

Janoszek twierdzi, że jest znaną aktorką z Bollywood, w 2016 roku napisała nawet książkę o swojej rzekomej karierze. Polskie media szeroko rozpisywały się o jej osiągnięciach. W 2018 roku zaśpiewała na koncercie sylwestrowym TVP, a w 2019 jej twarz znalazła się na okładce magazynu Cosmopolitan. Wystąpiła też w Tańcu z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W maju popularny dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski zarzucił jej jednak, że jej rzekoma kariera w Bollywood, dzięki której zdobyła popularność w Polsce, została przez nią zmyślona.

Teraz internauci odkryli, że w 2014 roku celebrytka próbowała także zrobić karierę w polityce. Chciała zostać radną w swoim rodzinnym mieście, Bielsku Białej. W wyborach samorządowych wystartowała z list Platformy Obywatelskiej.

W ulotce wyborczej chwaliła się, że jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. “Wiedzę pozyskaną na uczelni wykorzystałam w realizacji swoich marzeń, by przez ciężką pracę stać się aktorką kina Bollywood i Hollywood” – można było w niej przeczytać. Chwaliła się też udziałem w konkursach piękności i działalnością humanitarną. Obiecywała, że wykorzysta to doświadczenie do rozwoju Bielska w obszarach kultury, rekreacji i turystyki.

Mieszkańcy Bielska nie dali jej jednak szansy. Startując z ostatniego miejsca na liście zdobyła zaledwie 102 głosy i nie została radną.

Źródło: Stefczyk.info na podst. i.pl Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij