Najnowsze wiadomości z kraju

Nastolatkowie nagrali jak znęcają się nad rówieśnikiem. Sprawę bada teraz policja

Do mediów społecznościowych trafiło szokujące nagranie, na którym nastolatkowie maltretują rówieśnika. Sprawę bada policja.

Na nagraniu, które trafiło do internetu – nie publikujemy go ze względu na drastyczną treść – widać nastolatka, który kuca na ziemi i zakrywa rękami głowę. Inni nastolatkowie kopią go, przypalają papierosami, każą mu całować buty. Całość filmuje nastoletnia dziewczyna, która pod koniec nagrania odwraca telefon i szeroko uśmiecha się do obiektywu. Zdarzenie miało miejsce w Pruszkowie.

Portal Warszawa w Pigułce, który jako pierwszy opisał tę sprawę, dotarł też do kolejnego nagrania, które przekazała im matka jednego z oprawców. Na tym nagraniu nastolatkowie każą ofierze przepraszać się na kolanach i mówią mu, że z każdym dniem kwota, którą jest im winny, rośnie o 50 złotych. Jedna z nastolatek kazała mu się również pocałować w rękę.

Komenda Stołeczna Policji przekazała Interii, że sprawa jest im znana, a odpowiednie czynności są już prowadzone. Policjanci z Pruszkowa są także w kontakcie z rodzicami ofiary. Autorka pierwszego nagrania tłumaczy się za to w mediach społecznościowych, że nie miała nic wspólnego z tym pobiciem i jest jej wstyd, że tam była. “Bardzo bym prosiła o nierozpowszechnianie mojej twarzy nigdzie i niepowiązywanie mnie z tą całą sytuacją, ponieważ ja tylko nagrywałam, ponieważ zostałam poproszona o to, a że jestem głupia i nie umiem powiedzieć nie” – napisała.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij