Najnowsze wiadomości z kraju

Nastolatkowie katowali psa. Nagrali jak dźgają go widłami

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak 17-latek znęca się nad psem. Kopanie i dźganie zwierzęcia widłami odbywało się na oczach 15-lati, która uwieczniała okrutne praktyki. Chłopak trafił do aresztu, a losie dziewczyny zdecyduje sąd rodzinny.

Drastyczny materiał nagrano na Podlasiu w gminie Szczuczyn. Widać na nim jak 17-latek znęca się nad psem, kopiąc i dźgając zwierzę widłami. Wszystko nagrała jego 15-letnia koleżanka. Słychać na nim pełno wulgaryzmów padających z ust obojga nastolatków.

Na początku widać jak pies szczeka i próbuje się bronić, jednak nastolatek atakuje go widłami. Później pies leży już na ziemi i jest kopany przez chłopaka. Zza obiektywu pada komentarz 15-latki: „Ojoj, k***a, zdechł, j****y”. „Jeszcze nie zdechł” – odpowiada chłopak. „Duś się, k***o j****a.” – słychać na nagraniu.

Radio Białystok podało, że pies przeżył i z obrażeniami m.in. oka i skóry trafił pod opiekę weterynarza.

Sprawą zajęła się już policja. Ustalono tożsamość nastolatków, a 17-latek trafił do aresztu.

„Policjanci zauważyli w internecie film, na którym bestialsko młody mężczyzna potraktował psa. Z wpisów internautów wynikało, kto może być sprawcą tego zdarzenia. Policjanci potwierdzili tożsamość sprawcy. Zatrzymano 17-latka z powiatu grajewskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu” – przekazała mł. asp. Sylwia Gosiewska z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Policja przekazał, że ze względu na wiek 15-latki z powiatu grajewskiego, jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij